Kısaca Ev Taşımacılığı

En iyi İstanbul evden eve nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için daima yanınızda olacağız. Müşteri odaklı çalışmalarımızın karşılığı olarak daha da güçlü bir aile olmaktayız. Hizmetlerin karşılık bulması hem bizlerin de hem de siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürecektir. Bizler en iyi İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinizi yapmaktan onur duyacakken, sizler refahınıza sunulmuş bu hizmet karşılığında mutlak bir ışıltıya kapılacaksınız.
Nakliyat işlemleriniz emin ellerde
Nakliyat işlemleri genellikle korku doludur. Titizlikle koruduğunuz eşyalarınız için oldukça endişelisinizdir. Büyük, kabaca eşyalar, ufak, toparlanması güç eşyalar, cam eşyalar. Bunların hepsini birden hızlıca ve kayıp vermeden paketlemek, taşımak, yerine koymak, koruyabilmek oldukça güçtür. Bu noktada ayağınıza kadar gelecek olan nakliyat firmamız tarafından emin ellerde olmak isteyeceğinizi duyar gibiyiz. Ön keşif işlemleri sonrası, özenle seçilmiş kolilerle eşyalarınız paketlenip, hasar görmesini engellemek için gerekli koruma işlemleri yapılacaktır. Bütün girintili, ufak, pürüzlü, keskin, hassas eşyalarınız ayrı ayrı, gerekli boy ebatlarda saklanır. Ambalajlanır. Faturalandırılır. Güvenceli olarak taşımaya uygun hale getirilir. Eşyalarınız sigortalı olacaktır. Bu sebeple içiniz daha rahat hale gelecektir.
Eşyalarınız titizlikle yerine koyulur
Taşıma işlemi sonrası, eşyalarınızı bıraktığınız gibi belki de eskisinden daha derli toplu bir şekilde bulmanın şaşkınlığını gizleyemeyeceksiniz. O eskisi gibi, yer yarıldı içine girdi, şeklindeki eşyalarınız bile karşınızda olacaktır. Taşıma işlemi hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı diyebileceğiniz bu süre içinde firmamız tarafından yeterli sayıda gönderilen ekip, ekipmanlar sayesinde, pratik bir şekilde eşyalarınız yeni yaşam alanınızı süsleyecektir. Her biri diğerinden daha ağır dediğiniz eşyalarınız bile adeta bir kuşun kanadında yükselip, dilediğiniz odanıza taşınacaktır. Kimi zaman kabaca muameleye maruz kalan kolilerinizi güvenle taşımanın hayalini kuruyorken, bunu gerçekleştirmiş olmaktan dolayı müteşekkir olacağız. 
Daima güvenli, daima hızlı
Herkesçe kabul gören kurumsallığı en içtenlikle paylaşıyoruz. Aradık, gelmedi. Zamanında gelmedi gibi sorunlar veya verilen ücret ile hizmet karşılığı başkaydı gibi sorunları ortadan kaldırmayı amaçlayan ideallerimizle ayakta durmaktayız.

evdenevenakliyat

Uzun süreli çalışma isteğimiz, azmimiz müşteri memnuniyetiyle birleşince daha da artan bir hizmet çıtamız oluşmaktadır. En büyük problemin güven olduğunu biliyoruz ve bunun güvencesini veriyor olacağız sizlere. Mutabakata vardığımız işte resmi evraklarla güvence olarak sigorta altına alınan eşyalarınızda oluşabilecek bir aksilikte karşınızda kurumsal bir ekip bulacaksınız. Çünkü toplumca kabul gören prosedürlerce tescil edilmiş işlemler sonucu sizlerin her türlü hak talebinde bulunmanızı kolaylaştırmayı sağlıyoruz. En iyi İstanbul evden eve nakliyat politikamız bununla kalmaz, zaman esaslı çalışma sergiler. Takvimlerinizden asla geri kalmayacaksınız. Verilen saatte gelip, uygun olacağınız ana kadar taşıma işlemlerini gerçekleştirip verimli çalışmamıza adeta ortak olacaksınız.
Kaliteli hizmet, en yeni çözümler
Modern çağımıza ayak uydurmak zorunda olan insanlar en iyi çözümlere, bilgilere ulaşmak ister. Hızla ilerleyen teknolojiden yararlanmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Böylece nakliyat hizmetinde asansörlü taşıma işlemleri git gide artmaktadır. Belirlenen cephelerden en uygun balkon, pencereden taşıma işlemi oldukça etkili bir çözümdür. Hem merdivenle yaşanan aksaklıkları ortadan kaldırırken, zamandan da oldukça kazanç sağlamaktadır. Böylece yüksek katlar için oldukça etkili, pratik bir yöntem olmaktadır.  Teknolojiyle birlikte depolama hizmeti de artık oldukça tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Nem tutucu, kameralı, hırsızlık sensörlü ortamlarda eşyalara zarar gelmesini önleyen çalışmalar mevcuttur. Oksitlenmeye karşı uygun saklama koşuları oluşturulmuştur.
Bütün bu konularda en iyi İstanbul evden eve nakliyat firması olarak tercih edilmekten ve bu hizmeti ayağınıza getirmekten dolayı mutluluğumuzu, uzun süreli çalışma isteğinizle birleştirince daha artan bir dayanışma içinde olacağız.