PRO Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma:

 

Ofis taşıma
İşyerlerinizden vakit bulup yeni ofisinize geçmenin hayalini kuruyorken bunu nasıl gerçekleştirecek olmanın verdiği telaşla iş yerinizde çaresizce bekleyedurmuşsanız, aklınıza takılan her türlü sorunu ortadan kaldırmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bütün iş yeri birikimleriniz, yıllarca oluşan evraklar, dosyalar, değerli imzalar, belediye ile ilgili, müşterilerleler ilgili bütün evraklarınızı taşıdıktan sonra aynı şekilde bulmak ister misiniz? O halde bizleri arayarak ofisinize gelip yeterli sayıda paketleme işlemlerini sağlamak, yeni taşınacağınız ofis için gerekli çalışmaları yapmak için sabırsızlanıyoruz. Anında hizmet politikamızca sizleri ve müşterilerinizi, çalışma arkadaşlarınızı etkilemeden, ekonomik kayıp vermeden hızlıca ve güvenli taşımayı gerçekleştirmek için bizleri dilediğiniz an arayabilirsiniz. Keşif işlemleri sonrası binanıza, sokağınızdaki cepheye, kör noktalara bakılır. Oluşabilecek bütün sorunları ortadan kaldırmak için özverili bir şekilde çalışılır.
Eşyalarınız asla kaybolmayacak ve hasar görmeyecek
Gerekli sayımlar, gerekli koliler, ambalajlar belirlenir. Nasıl araçlara konulduysa o sayıda eşya yerlerine bırakılır. Resmi evraklarla sigortalanmış eşyalarınız için korkmanıza gerek yok. Çünkü sizlere kadar sorumlu hissediyoruz taşıma işlemlerinde oluşabilecek aksaklıkları. Bu şekilde korunuyor ve bu şekilde daha çok müşteriyle çalışıyoruz. Ne kadar fazla özen göstermememiz gerektiğini önceden eğitim alan uzman kadromuzca bilinmektedir. Asla hasar, ezik, kırık, çizik görmeyeceğiniz eşyalarınız için içiniz rahat olsun.
Her türlü eşya taşınabilir mi?
Evet bu konuda oldukça iddialı olarak zahmetsiz bir şekilde en ufak ayrıntısına kadar ofisinizi taşıyor ve yeni işyerinizi kucaklayan sizler için harika bir taşıma süreci sergiliyoruz. Bildiğiniz bütün ufak, keskin veya taşınamaz bile dediğiniz eşyalarınız ekibimiz tarafından titizlikle taşınacaktır. Değerli eşyalar konusunda maddi kaybınız olmaması açısından resmi evraklara birlikte taşıma işlemini sonlandırıyoruz.
Denetimli araçlarımızda taşımayı ertelemeyin
İşinizi ertelemeyin. Araçlarımız oldukça temizdir. Ve bu konuda da sizlerin içini rahatlatacak gerekli denetim raporlarını göstermekten geri kalmayacağız. Gerekli durumları göz önüne alarak ofisinizi bir sonraki günlere ertelemeniz bazı kayıplara yol açabilmektedir. Bunun yerine uzman ekibimizle irtibata geçerek, vaktiniz almayan, güvenli bir taşımayı gerçekleştirmek için uygun anı belirleyiniz.

pro evden eve nakliyat